O firmie

Piotr Karmazyn - certyfikat księgowy
Piotr Karmazyn - certyfikat księgowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Karpio” powstało w 1988 roku obierając siedzibę w Przemyślu przy ul. Opalińskiego 9/8. Początkowo zajmowało się usługami w branży elektromechanika chłodnicza, następnie rozszerzono działalność o instalatorstwo sanitarne, a później o budownictwo, aby w końcu zmienić profil firmy na usługi księgowe. Właściciel firmy Piotr Karmazyn legitymuje się dwunastoletnim stażem pracy jako samodzielny księgowy. W latach 2001/2002 dokształcał się na studiach podyplomowych o kierunku rachunkowość na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i ponownie w latach 2006/2007 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Po ukończeniu studiów uzyskał w roku 2008 certyfikat Ministra Finansów uprawniający do prowadzenia biura rachunkowego.

Właściciel Piotr Karmazyn posiada duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości w firmach budowlanych i handlowych, specjalizując się w prowadzeniu aptek.

Obecnie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Karpio” poza wykonywaniem usług księgowych jako biuro rachunkowe, prowadzi działalność handlową w branży farmaceutycznej.